Alaçatı Onu hiç böyle görmediniz

Tarih: 2014-08-09 Saat: 06:50 Okunma: 5636

19.00
Hacımemiş son zamanlarda Alaçatı’nın en gözde yerlerinden. Önce bir akşamüstü içkisiyle başlayın. Hacı Memiş Palas  eski taş bir evden aslına uygun renove edilen harika bir bina, alt katında Unter, karşısında da Alaçatı’nın ünlü Dutlu Kahve var.

20.00
Balıkçı Kenan, Hacımemiş’in girişinde tam bir aile işletmesi. Dolmaların ve ahtapotun tadına bakmayı ihmal etmeyin. Butik otel olan Göz Oda’nın altında bulunan restoranı gayet samimi. Kapari Bahçe (0232716 00 94) ise yeni olmasına rağmen son derece popüler. Alancha’nın da sahibi Kemal Demirasal’ın caminin yakınındaki mekânı Barbun, Ege mezelerine farklı bir yorum getiriyor.

22.00 
Salça, Nupera’da da DJ’lik yapan Cenk, nam-ı diğer Salça’nın pub’ı. Sadece bilenlerin iyi müzik ve iyi içki eşliğinde dost muhabbetine gittiği bir yer. Salça’nın yakınındaki Sobe, “Sardı korkular” diyen Ajda Pekkan’ın sesiyle karşılaşabileceğiniz samimi ve eğlenceli bir mekan.

24.00
Double ise Emre Altuğ’un mekânı. Alaçatı’da Türkçe müzik dinlemek isteyenler için doğru adreslerden biri. Sonrasında uğrayabileceğiniz Göz Lounge yaz kış hep dolu. 

Ahmet Polat Bu tarihten üye May, 2014
Doğrulamalar